Сочі-2014: Легендарна Бйорген завоювала золото у лижних гонках

0
367
Бйорген виграла на фініші у Калли

Другу золоту медаль Олімпіади в Сочі виграла легендарна норвежка Маріт Бйорген.

Тріумфом скандинавських лижниць завершилася перша лижна гонка Олімпіади в Сочі. Аж до останнього підйому три норвежки, фінка і шведка йшли плече в плече, після чого спробувала піти у відрив шведка Шарлотта Калла, яку підтримала Маріт Бйорген з Норвегії.

Саме між ними у фінішному спринті і була розіграна золота медаль зимових Олімпійських ігор - Бйорген ще раз показала свої спринтерські здібності і спокійно розібралася зі своєю суперницею.

Зазначимо, що 33-річна Бйорген чотири роки тому у Ванкувері тричі піднімалася на вершину п'єдесталу. Маріт тепер найстарша чемпіонка в історії олімпіад в індивідуальних видах.

У норвезькій битві за "бронзу" Хейді Йєнг виграла у Терезі Йохауг. П'ятою залишилася фінка Айно-Кайса Саарінен.

Найкращою з українок стала Валентина Шевченко, яка фінішувала 27-ю з відставанням 2,17 від Бйорген. Марина Анцибор фінішувала 48-ю, Катерина Григоренко 49-ю, Тетяна Антипенко 52-ю.