Sport bigmir,  8 лютого 2014, 18:00
0
204
Уле Ейнар Бьорндален завойовує золото в біатлоні

У суботу, 8 лютого, на Олімпіаді в Сочі був розіграний комплект медалей в біатлоні.

Норвезький біатлоніст Уле Ейнар Бьорндален в спринті на 10 км з одних промахом став семиразовим олімпійським чемпіоном. Його час виявився кращим, ніж у Домініка Ландертінгера з Австрії, який відстріляв на нуль. Третє місце дісталося чеху Ярославу Соукупу, який виявився швидшим за росіянина Антона Шипуліна всього на 0,7 секунди.

Француз Мартен Фуркад, якому перед стартом пророкували місце на подіумі, посів шосте місце з одним промахом.

Найкращим серед українців став Андрій Дериземля, який з одним промахом посів 22 місце, програвши лідеру 55,5 секунд. Артем Прима фінішував 32, Сергій Семенов - 41, Сергій Седнєв - 44.

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Легендарний біатлоніст Бйорндален завойовує золото в спринті