Sport bigmir,  16 лютого 2014, 18:10
0
217
Йорін Тер Морс,

Голландки займають чотири перші місця на дистанції 1500 метрів, а Йорін Тер Морс бере золото з олімпійським рекордом.

Змагання ковзанярок на півторакілометровій дистанції пройшли досить передбачувано. У тому плані, що за час сочинських ігор всі вже так чи інакше звикли до домінування збірної Нідерландів в цьому виді спорту, в незалежності від дисципліни.

Те ж саме сталося і сьогодні. Темп спробувала поставити Ольга Фаткуліна, впевнено вигравши свій п'ятий забіг. Проте вже в дев'ятому Йорин Тер Морс завдала нищівного удару по амбіціях не тільки Фаткуліної, але й інших своїх суперниць. Голландка встановила новий олімпійський рекорд на цій дистанції, проїхавши 1500 метрів за 1:53.51.

Рекорд Тер Морс збігся з технічною перервою на заливку льоду - мабуть, щоб всі переварили те, що трапилося. Заявку на перемогу Йорін зробила божевільну і її золото в подальшому фактично не оскаржувалось. Єдиною, хто зміг наблизитися до подруги по команді, стала Ірен Вюст - титулована голландка стала другою, програвши Тер Морс менше секунди. В останньому ж забігу бронзу вдалося вихопити Лотте Ван Бек, яка змогла проїхати по дуже солідному графіку і програла рекордсменці трохи більше секунди. Четвертою стала Марріт Ленстра, захистивши помаранчевим кольором п'єдестал пошани.

Воістину, Нідерланди - домінатор ковзанярського турніру в Сочі! До речі, тепер у представників Країни тюльпанів - 17 медалей в загалькомандній скарбничці.