Сочі-2014: Хокейна збірна Росії безславно закінчує боротьбу за медалі

1
912
Збірна Росії пропустила три шайби від Фінляндії, на що відповіла однією

Росіяни сенсаційно програли збірній Фінляндії у чвертьфіналі.

Збірна Россі знову, як і чотири роки тому, припинила свої виступи на олімпійських іграх на стадії чвертьфіналу. Але тоді росіяни були розбиті більш принизливо канадцями 7:3, а сьогодні кривдниками команди-господарки ОІ стали фіни.

Початок зустрічі був за росіянами. Відбившись в меншості, підопічні Білялетдінова перехопили ініціативу, притиснули фінів, створюючи напругу біля воріт Раска, а коли на лавку штрафників відправився Гранлунд, Ковальчук кидком під поперечину скористався передачею Дацюка. На цьому радість господарів закінчилася. Через дві хвилини Варламов не виручив після кидка Аалтонена, а в кінці періоду Гранлунд зробив все, що б ветеран Селянне поповнив свій бомбардирський рахунок. Теему без проблем переграв Варламова в ближньому бою.

Другий період росіяни почали активніше, кинувшись відіграватися, але дуже скоро залишилися в меншості через вилучення Ємеліна. Цього разу Селянне виступив асистентом. Кидок ветерана Варламов відбив перед собою - Гранлунд добив шайбу у сітку.

Після третього голу Варламова замінив Бобровський, але хід матчу заміна голкіпера не змінила. Фінляндія засушила гру, так, як вони це вміють робити, залишивши Росію за бортом олімпійських ігор і знову без медалей.

Фінляндія - Росія 3:1 (2:1, 1:0, 0:0)

Шайби: 7:51 Ковальчук (Дацюк - більш.) - 0:1; 9:18 Аалтонен (Контіола) - 1:1; 17:38 Селянне (Гранлунд) - 2:1; 25:37 Гранлунд (Селянне, Тімонен - більш.) - 3:1

Воротарі: Раск - Варламов (26:42 - Бобровський)

Кидки: 22 - 38

Штраф: 6 - 8

Фінляндія: Тімонен - Ватанен, Мяятта - Сало, Лепісто - Хіетанен, Ваананен - Кукконен; Селянне - Іммонен - Гранлунд, О. Йокінен - Т. Рууту - Й. Йокінен, Контіола - Корпікоскі - Аалтонен, Лехтер - Пільстрем - Комаров.

Росія: Войнов - Марков, Ємелін - Медведєв, Нікітін - Бєлов, Тютін; Дацюк - Радулов - Ковальчук, Овечкін - Малкін - Попов, Сьомін - Кулемін - Анісімов, Тихонов - Терещенко - Нічушкін, Тарасенко.