Україна завоювала ще три медалі Паралімпіади в Сочі

Sport bigmir,  12 березня 2014, 13:42
0
752
Юлія Батенкова виграла срібло Паралімпіади

У середу, 12 березня, Україна поповнила медальну скарбничку на Паралімпіаді в Сочі трьома нагородами.

Всі три медалі були завойовані в лижних гонках.

Спочатку представник Миколаєва Максим Яровий посів третє місце в лижних гонках на кілометровій дистанції. Він програв чемпіону росіянину Роману Пєтушкову трохи більше двох секунд. Для нашого спортсмена цей успіх став другим на Паралімпіаді - раніше він виграв "срібло" в біатлоні на дистанції 7,5 км.

Лижні гонки, спринт 1км, чоловіки, сидячи

1. Роман Пєтушков (Росія) 2:29.4 0.0

2. Григорій Муригін (Росія) 2:30.6 +1.2

3. Максим Яровий (Україна) 2:31.6 +2.2

Потім українка Юлія Батенкова виграла срібло у спринті на кілометровій дистанції. Для неї ця нагорода стала третьою - раніше Юлія вигравала бронзу в біатлоні і срібло в 15-кілометровій лижній гонці.

Лижні гонки, спринт 1км, жінки, стоячи

1. Анна Міленіна (Росія) 4:26.9 0.0

2. Юлія Батенкова (Україна) 4:31.4 +4.5

3. Альона Кауфман (Росія) 4:31.7 +4.8

А в останньому медальному змаганні сьогоднішнього дня Оксана Шишкова виграла бронзу у лижних гонках (спринт на 1 км, жінки, з порушенням зору). Для нашої спортсменки ця бронза стала третьою медаллю Паралімпіади в Сочі.

Лижні гонки, спринт 1км, жінки, з порушенням зору

1. Міхаліна Лисова (Росія) 4:11.5 0.0

2. Олена Ремізова (Росія) 4:17.1 +5.6

3. Оксана Шишкова (Україна) 4:24.6 +13.1

Після 5-го дня змагань Паралімпіади в Сочі Україна з 14-тьма медалями посідає третє місце в неофіційному медальному заліку.