Олена Юрковська завоювала для України 15-ту медаль Паралімпіади

Sport bigmir,  14 березня 2014, 09:37
0
674
Олена Юрковська виграла бронзу Паралімпіади

У п'ятницю, 14 березня, скарбничка збірної України на Паралімпіаді поповнилася ще однією медаллю.

Українська біатлоністка Олена Юрковська в гонці сидячи на 12,5 км завоювала бронзову медаль. У ході гонки наша спортсменка йшла другою, але спортсменка з Німеччини неймовірним ривком відіграла відставання в 20 секунд, відтіснивши Олену на третю позицію.

Перше місце дісталося господарям Паралімпіади. Росіянка Світлана Коновалова, захопивши лідерство ще на старті, впевнено виграла гонку.

Наразі в скарбничці паралімпійської збірної України 15 медалей - 3 золота, 4 срібла і 8 бронзових нагород.

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Олена Юрковська завоювала для України 15-ту медаль Паралімпіади