Теніс. Світоліна зачохлює ракетку у чвертьфіналі

0
544
Еліна Світоліна

Українка Еліна Світоліна після тріумфу над Сереною Вільямс не зуміла обіграти свою наступну суперницю - Петру Квітову.

На жаль, після настільки емоційної перемоги над Сереною, Світоліна не зуміла продемонструвати якісний теніс в чвертьфіналі. У матчі з американкою першим номером діяла саме Еліна, однак сьогодні дворазова переможниця Вімблдону Петра Квітова відразу ж запропонувала українці аналогічний теніс - швидкі розіграші.

Еліна добре почала, взявши перший гейм в матчі «під нуль», проте далі тиск від чешки лише посилювалося і Світоліна відверто не встигала за випадами Петри. Взявши ще одну свою подачу, Еліна поступилася із загальним рахунком 0: 9, що варто було б описати, як «безславне завершення виступів українки на турнірі». Втім, перемога над Вільямс-молодшою двома днями раніше не дозволяє так висловитися про виступи Еліни на перших для неї Олімпійських іграх.

Матч тривав лише 49 хвилин, а перша ракетка України виграла лише 19 розіграшів за цей час.

Еліна Світоліна (Україна, 15) - Петра Квітова (Чехія, 10) - 2: 6, 0: 6