Спортивна хода. Україна пройшла мимо п'єдесталу

203
Спортивна хода. Україна пройшла мимо п єдесталу
Ігор Главан

Тріо українських спортсменів в особі Ігоря Главана, Назара Коваленка і Руслана Дмитренка не зуміли проявитися належним чином в спо

Найкращий результат серед наших атлетів в спортивній ходьбі вдалося показати Руслану Дмитренку, який посів підсумкове 16-е місце з результатом 1:21:40, відставання Дмитренка від переможця склало 2 хвилини і 26 секунд.

Що стосується інших наших представників в цьому виді, то головній нашій надії, Ігорю Главані, дісталося лише 35-е місце, а Коваленко розташувався на 5 рядків нижче партнера по команді - 40-е місце.

Золото на цій дистанції дісталося китайцю Ван Женю, срібло також відправляється в Піднебесну - призером став Цай Цзелінь. Бронзова нагорода дісталася австралійцю Дейн Берду-Сміту.