iSport.ua,  13 серпня 2016, 08:18
0
102
Олеся Повх

Українські легкоатлетки Наталія Погребняк та Олеся Повх зуміли подолати кваліфікаційний раунд на дистанції 100 метрів.

У першому забігу стартувала Погребняк, продемонструвавши результат 11.30, що є для неї дуже непоганим показником. Проте фінішувала наша спортсменка третьою, пропустивши вперед Дезайрі Хенрі і Мюріель Ауре. Лише добір за часом дозволив Погребняк пройти в наступний раунд.

Повх показала час ще гірший, ніж Погребняк - 11.39, і свій забіг також завершила на третьому місці, але цього результату також вистачило, щоб пробитися у півфінал.

Ще одна українка Христина Стуй зайняла 41 місце з результатом 11.57 і в наступний раунд не пройшла.

Півфінальні забіги на цій дистанції пройдуть завтра.