Легка Атлетика. 400 м. Земляк фінішує сьомою

iSport.ua,  16 серпня 2016, 07:20
0
104
Ольга Земляк

У фінальному забігу на 400 метрів Українка Ольга Земляк не змогла скласти конкуренцію суперницям і фінішувала на передостанньому місці.

Вихід до вісімки найсильніших вже був для нашої спортсменки вельми солідним досягненням. Перед початком фінального забігу Ольга не значилася серед фаворитів, і, за великим рахунком, її фініш поза першою трійкою ні для кого не став несподіванкою або розчаруванням.

Варто все ж зазначити, що наша спортсменка змогла зайняти не останнє місце в забігу, де їй протистояли дуже сильні суперниці. Незважаючи на відставання від переможця практично на дві секунди, Земляк змогла випередити Лібанію Гренто з Італії і фінішувати з підсумковим сьомим результатом. Зазначимо, що вихід Ольги у фінал 400-метрівки став першим подібним досягненням в історії збірної України.

Переможцем забігу і золотою медалісткою стала Шоне Міллер з Багам, яка побила свій персональний рекорд - 49.44. Шоне випередила американку Еллісон Фелікс і Шеріку Джексон з Ямайки, які перетнули фінішну лінію другою і третьою відповідно.