Легка атлетика. Бех пробилася у фінал стрибків у довжину

iSport.ua,  17 серпня 2016, 08:59
0
332
Марина Бех

Українка Марина Бех стала фіналісткою Олімпійського турніру зі стрибків у довжину.

Після двох спроб подолати відстань в 6.5 метрів українській спортсменці це все ж вдалося, завдяки чому вона змогла зайняти десяту сходинку в загальному заліку і серед дванадцяти найкращих вийти у фінал змагань.

У своїх трьох стрибках Марина показала результати 6.49, 6.47 і 6.55.

Для того, щоб поборотися за золоту медаль, Бех доведеться зробити справжнє диво, оскільки лідеру кваліфікації Івані Степанович з Сербії вона поступилася відразу 32 сантиметрами.

Ще дві представниці України Ганна Корнута і Ганна Лунєва продемонстрували результати 6.37 і 6.15 відповідно, посівши 19 і 31 місця. Пройти в фінальну стадію їм, на жаль, не вдалося.

Фінал зі стрибків у довжину відбудеться завтра о 03:15 за київським часом.