Гребля. Каное-одинаки (спринт). Чебан займає восьме місце в півфіналі

iSport.ua,  17 серпня 2016, 17:43
0
162
Юрій Чебан

Український каноїст Юрій Чебан фінішував третім у своєму запливі на 200 метрів, однак не гарантував собі місце у фіналі.

У своєму півфінальному запливі олімпійський чемпіон Лондона Юрій Чебан фінішував третім (40,590), поступившись Зазе Надирадзе і Валентину Дем'яненку. Проте, згідно з правилами, Чебан як спортсмен посів одне з двох найкращих третіх місць і повинен був потрапити в фінал А.

Проте, офіційний сайт Олімпіади повідомляє, що українець потрапив у фінал B, який не дозволяє боротися за медалі, а його місце в фіналі посів чех Мартін Фукса, який показав кращий, ніж Чебан, час, але в своєму запливі став лише четвертим.

Переможцем півфіналу став бразилець Ісакіас Куеіроз Дос Сантос - 39,659 секунди.

Фінал змагання в спринті відбудеться завтра о 15:23.