Україна вийшла у чвертьфінал Світової ліги з хокею на траві

0
133
Жіноча збірна України з хокею на траві

Жіноча збірна України з хокею на траві вийшла з третього місця в групі в плей-офф.

У Валенсії стартував другий раунд Світової ліги з хокею на траві серед жіночих збірних. У змаганнях беруть участь вісім команд, серед яких і наша збірна.

У першій грі в групі українки програли полькам. Рахунок відкрила на 15 хвилині Євгенія Керноз, але через три хвилини польки зрівняли, а під кінець першого тайму вийшли вперед. У другій половині гри команди обмінялися голами, у наших другий гол забила знову Євгенія Керноз.

У неділю гра України проти збірної Гани завершилася внічию 2:2. За збірну України забивали Оксана Пономаренко і Вікторія Стеценко. А в серії післяматчевих пенальті точнішими були суперниці наших дівчат 2:1.

У вівторок збірна України зустрічалася з лідером групи - збірною Шотландії. Посилена двома гравцями Яною Ворушило і Мариною Хилько, наша команда зуміла виграти першу гру на турнірі. Рахунок відкрили шотландки - вже на 7 хвилині забила Сара Робертсон. Українкам вдалося зрівняти рахунок тільки в другій половині - на 49-й хвилині забила Оксана Пономаренко (з передачі якраз Марини Хилько), а на 60-ій хвилині перемогу нашій команді принесла Яна Ворушило.

У підсумку наша команда посіла третє місце з 4 очками і вийшла в чвертьфінал другого раунду Світової групи, де зіграє з командою Чехії. У наступний півфінальний раунд Світової групи пройдуть найкращі 2 або 3 команди.

Додамо, що фінальний раунд Світової ліги пройде з 18 по 26 листопада 2017 року місті Окленд, Нова Зеландія.

Турнір також є основним відбірковим змаганням для чемпіонату світу 2018 року. За підсумками півфінального раунду 10 або 11 збірних кваліфікуються на світову першість.