Нова зірка: Українська шпажистка Бежура завоювала бронзу етапу Кубка світу

iSport.ua,  11 лютого 2017, 21:40
0
321
Фейбі Бежура

Українська фехтувальниця Фейбі Бежура стала третьою на етапі Кубка світу в італійському Леньяно.

В українському фехтуванні з'являється нова зірочка - шпажистка Фейбі Бежура вдруге в нинішньому сезоні піднялася на подіум Кубка світу. При цьому раніше фехтувальниця медалей етапів Кубка світу не вигравала.

У листопаді 2016 року Бежура піднялася на п'єдестал пошани в китайському Сучжоу. Також українка стала переможницею етапів Кубка світу в Талліні і Сучжоу у складі національної команди України.

А 11 лютого Фейбі Бежура стала третьою в італійському Леньяно. На шляху до півфіналу Бежура вирвала перемогу у 17-ї у світі естонки Еріки Кирпу, далі перемогла польку Донуту Дмовську-Анжеюк, італійку Альберту Сантуччі і лідера естонської збірної Ірину Ембріх.

Для того, щоб пробитися у фінал етапу Кубка світу, українці не вистачило буквально одного уколу - українська фехтувальниця поступилася 24-річній француженці Лорен Рембі, програвши на пріоритеті в додатковий час бою - 3:4.

Раніше повідомлялося, що українські шпажисти - бронзові призери Кубка світу.