Українські шпажисти виграли срібло на етапі Кубка світу

iSport.ua,  20 лютого 2017, 09:52
0
416
Подіум етапу Кубка світу з фехтування на шпагах

Вихідними в Греції і Канаді відбулися етапи Кубка світу у шпажистів і шаблісток.

Національна команда України з фехтування на шпагах у складі Богдана Нікішина, Володимира Станкевича, Анатолія Герея і Максима Хвороста завоювала срібні нагороди етапу Кубка світу в канадському Ванкувері.

На шляху до фіналу українські шпажисти здобули перемоги над Естонією 45:26, Ізраїлем 45:40 і з мінімальною перевагою 40:39 вирвали перемогу в півфіналі над Італією, яка не пустила нашу команду у фінал Олімпійських ігор.

У боротьбі за золото турніру українські шпажисти фехтували з чехами, які зуміли зробити справжню сенсацію, вигравши в попередньому турі у 1-го номера світового рейтингу збірної Франції з рахунком 45:44. Сенсацією завершився і фінал, де чехи виграли 40:35.

В особистому турнірі серед українських шпажистів надалі зумів пробитися Анатолій Герей, який на цьому турнірі замкнув вісімку найкращих. В 1/4 фіналу він поступився майбутньому володарю бронзи турніру Янніку Борелю з Франції з рахунком 12:15.

У тур прямого вибування також потрапили Богдан Нікішин та Дмитро Карюченко, який вперше вийшов на доріжку в рамках міжнародних змагань після тривалої відсутності через травми. Обидва фехтувальники завершили свій виступ в 1/16 фіналу. Нікішин в напруженій боротьбі поступився росіянину Антону Глебку - 3: 7, а Карюченкові в бою з данцем Фредеріком Фон дер Остеном не вистачило лише одного уколу, щоб пройти в наступний тур - 14:15.

В Афінах вихідними пройшли змагання у шаблісток. Збірна України без лідера Ольги Харлан зуміла дійти до півфіналу командних змагань, але залишилася без медалі.

В 1/8 фіналу Олена Вороніна, Ольга Жовнір, Юлія Бакастова і Олександра Мамонтова здобули непросту перемогу над білорусками, завершивши зустріч з перевагою в один удар - 44:43. Далі українкам вдалося здобути вікторію над польками - 45:37, але ось в півфіналі нашій команді дорогу перегородили кореянки, які обіграли нашу команду з рахунком 45:24. У бронзовому бою українські шаблістки зустрілися з італійками і поступилися 45:33.

В особистому турнірі найкращий результат продемонструвала Олена Вороніна, яка стала 21-ю у загальному медальному заліку.

Раніше повідомлялося, що українські шпажисти став бронзовими призерами Кубка Світу в німецькому Хайденхаймі, а шпажистка Бежура завоювала бронзу етапу Кубка світу в італійському Леньяно.