Стрільба з лука. Українка Марченко вийшла у фінал чемпіонату Європи

0
568
Вероніка Марченко

Чемпіонка Європи зі стрільби з лука підтвердила свій високий рівень.

Українські лучниці успішно виступили в перший день чемпіонату Європи зі стрільби з лука в приміщенні, який стартував у Франції.

За підсумками індивідуальних змагань серед жінок лідер нашої команди чемпіонка Європи 2016 року Вероніка Марченко зуміла вийти у фінал.

Показавши другий результат у кваліфікації, Марченко стартувала з другого раунду, де обіграла 6:0 француженку Тіфані Банкаерт, потім вона впоралася з полячкою Віолетою Міщор 6:2, а за вихід у фінал Вероніка обіграла ще одну француженку Ангеліну Коенде.

Успішно виступила і Лідія Сиченікова, яка на шляху до півфіналу обіграла грузинку Теону Куталадзе 6:0, Цігдем Емеген з Туреччини 6:5 і росіянку Тетяну Більтрикову 6:5, але в півфіналі поступилася ще одній представниці Росії Євгенії Тимофєєвій 2:6.

Таким чином, в неділю, 12 березня, Марченко у фіналі чемпіонату Європи зустрінеться з Євгенією Тимофєєвою, а Сиченікова спробує виграти бронзу в боротьбі з Ангеліною Коенде.

Третя представниця України Анастасія Павлова, яка у кваліфікації показала третій результат, поступилася в 1/8 фіналу представниці Туреччини Бегунан Унсал 5:6 на тай-брейку.

Додамо, що в командних змаганнях завдяки успішному виступу в індивідуальній кваліфікації жіноча збірна України стартує відразу з півфінальної стадії.

У чоловіків найкращим результатом став вихід у чвертьфінал Сергія Макаревича, який поступився майбутньому фіналісту румунові Дану Олару 0:6.

У командних змаганнях чоловіча збірна України стартує з чвертьфіналу, де зустрінеться з
Туреччиною. Фіналісти в командному турнірі визначаться в п'ятницю, 10 березня.