Греко-римська боротьба: Україна побореться з Німеччиною за п'яте місце Кубка світу

iSport.ua,  17 березня 2017, 11:00
0
99
Греко-римська боротьба: Україна побореться з Німеччиною за п яте місце Кубка світу
Дмитро Пишков виграв всі три свої сутички на груповому етапі

Збірна України з греко-римської боротьби поступилася Азербайджану в останній зустрічі групового етапу Кубка світу.

Збірна України з греко-римської боротьби не зуміла виграти у Азербайджану в останній зустрічі групового етапу Кубка світу, в результаті посівши третє місце в своїй групі.

У порівнянні з першим днем ​​тренерський штаб нашої команди зробив дві зміни - Артем Матяш в категорії до 75 кг замінив Миколу Дарагана, а в категорії понад 130 кг Микола Кучмій вийшов замість Олександра Чернецького.

Такі зміни не допомогли нашій команді - якщо Кучмій разом з Парвізом Насибовим і Дмитром Пишковим здобули перемоги, то всі інші наші борці програли. У підсумку Україна поступилася Азербайджану 3:5.

В іншому матчі групи Туреччина виграла у Білорусі 6:2. Таким чином, з нашої групи до фіналу вийшов Азербайджан, який виграв усі поєдинки групового етапу. У вирішальному поєдинку Кубка світу азербайджанці зустрінуться з Росією.

У бронзовому фіналі зустрінуться Іран і Туреччина, а Україна з Німеччиною проведуть зустріч за п'яте місце на турнірі.