Гандбол: Україна на останніх хвилинах програла Словаччині

iSport.ua,  18 березня 2017, 16:59
0
182

Жіноча збірна України з гандболу поступилася словацькій команді на турнірі в Польщі.

У перший день турніру жіночих збірних у Гданську Україна поступилася Словаччині з рахунком 25:28, а Білорусь взяла верх над Польщею 24:23. Для нашої команди турнір у Гданську є етапом підготовки до червневих матчів проти Іспанії у плей-офф відбору до чемпіонату світу-2017.

Нагадаємо, через травми збірна грає в Польщі без кількох гравців основного складу - Лілії Горільської, Анни Редьки, Ольги Передерій та Юлії Левченко.

У матчі проти Словаччини українська команда почала з Тимошенковою у воротах і Борщенко, Компанієць, Глибко, Сноповою, Воловник і Лезінською в ​​полі. Дебют вийшов невдалим. На 12-й хвилині наша команда програвала 1:6, втім, зуміла зрівняти рахунок - 9:9 (27-а хвилина). Рівною гра була протягом майже всього матчу.

За дві з половиною хвилини до фінальної сирени рахунок був нічийним - 24:24. Надалі команда Бориса Чижова пропустила чотири рази поспіль, при цьому допустила кілька втрат в атаці. Гол Вікторії Борщенко встановив остаточний рахунок 25:28.

Саме Борщенко стала найрезультативнішою у збірній - 8 голів (3 із семиметрових). За чотири рази забили Юлія Снопова та Ірина Глибко. Без промаху кидала Наталія Воловник - 3/3. У воротах солідний показник у 41% відбитих кидків продемонструвала Єлизавета Гілязетдінова. Без сейвів зіграли Вікторія Тимошенкова і Юдіт Балог. Обидві команди зробили по 13 втрат.

Словаччина - Україна 28:25 (12:11)

Польща - Білорусь 23:24 (11:12)