Українець Тимощенко виграв етап Кубка світу з сучасного п'ятиборства

0
58
Українець Тимощенко виграв етап Кубка світу з сучасного п ятиборства
Павло Тимощенко

Срібний призер Олімпіади в Ріо Павло Тимощенко здобув першу перемогу в постолімпійському сезоні.

Лідер збірної України з сучасного п'ятиборства, чемпіон світу 2015 року та срібний призер Олімпійських ігор в Ріо Павло Тимощенко здобув перемогу на другому етапі Кубка світу, який відбувається в Єгипті.

Уже в фехтуванні, здобувши 26 перемог і зазнавши 8 поразок, Тимощенко захопив лідерство в загальному заліку і в підсумку на фінальний вигляд п'ятиборства вийшов з 20-секундною перевагою над найближчим конкурентом.

До закінчення забігу українець близько не підпустив нікого до себе, вигравши на фініші 7 секунд у француза Валентина Прадеса, третє місце зайняв німець Фабіан Лібіг.