Український борець здобув бронзову медаль чемпіонату Європи

iSport.ua,  29 березня 2017, 23:10
0
170

Василь Михайлов приніс нашій команді третю медаль континентальної першості.

Третю бронзову медаль для України на чемпіонаті Європи U-23 зі спортивної боротьби, який триває в Угорщині, добув Василь Михайлов.

Представник категорії 70 кг з вільної боротьби дійшов до чвертьфіналу, де програв російському борцю Заурбеку Сидакову, але отримав пізніше поборотися у втішному турнірі, де здобув дві перемоги, в тому числі в бронзовій сутичці з представником Туреччини Мухемметом Акденізом.

Ще двоє борців вільного стилю зупинилися за крок від медалі - Іван Білейчук в категорії до 61 кг і Богдан Грицай в категорії до 86 кг вийшли в бронзові фінали, але програли в них.

Раніше повідомлялося, що в перший день чемпіонату Європи U-23 українські вільники вибороли дві бронзові медалі.