Золоте повернення: Харлан виграла етап Кубка світу

0
301
Ольга Харлан виграла етап Кубка світу

Ольга Харлан завоювала золото на першому старті після 7-місячної перерви.

Найкраща спортсменка України останніх років, шаблістка Ольга Харлан виграла етап Кубка світу, який проходив у Тунісі.

26-річна спортсменка, для якої це був перший старт після операції на плечі і 7 місяців відновлення, дійшла до фіналу, на шляху до якого обіграла олімпійську чемпіонку росіянку Яну Єгорян 15:12.

У фіналі престижних змагань лідер української збірної перемогла представницю Угорщини Анну Мартон - 15:9.

Зазначимо, що першими після травми змаганнями для Харлан був Турнір найсильніших у Києві, де вона взяла бронзу.

Дивіться відео етапу Кубка світу в Тунісі і фінальний бій Харлан (починаючи 1:25:00):