Один з велогонщиків зачепився за мотоцикл і спровокував масовий завал.

Супроводжувальний мотоцикл став причиною масового завалу учасників дев'ятого етапу велобагатоденки Джиро д'Італія.

Один з велогонщиків зачепився за мотоцикл і впав. У нього врізалися кілька спортсменів з команди Sky. В результаті утворився масовий завал.

У результаті інциденту лідери британської велокоманди Sky Герайнт Томас і Мікел Ланда втратили значну кількість часу, а голландець Вілко Келдерман (Sunweb) змушений був припинити боротьбу в багатоденці.

Що стосується результатів 9-го етапу Джиро д'Італія, то його виграв колумбійський велогонщик Наїро Кінтана з команди Movistar.

Кінтана подолав недільний етап протяжністю 149 км за 3 години 44 хвилини 51 секунду. Другим став француз Тібо Піно (+24 секунди) з FDJ. Замкнув трійку найкращих голландець Том Дюмулен (+24 секунди) з Team Sunweb.

У загальному заліку на перше місце вийшов Кінтана, який на 28 секунд випереджає Тібо Піно. Третім йде Дюмулен (+30 секунд).

У понеділок на Джиро д'Італія день відпочинку, італійський Гранд-тур відновиться у вівторок індивідуальною гонкою з роздільним стартом на 39,8 км, а завершиться велобагатоденка 28 травня в Мілані.