Легкоатлети Києва виграли командний чемпіонат України

iSport.ua,  8 червня 2017, 11:35
0
76

Троє спортсменів за підсумками двох днів змагань виконали нормативи на чемпіонат світу.

Другий день командного чемпіонату України з легкої атлетики, який тривав 6-7 червня в Луцьку, подарував нам володарів ще двох нормативів на чемпіонат світу-2017.

До Анастасії Бризгіної, яка у вівторок з необхідним для поїздки в Лондон часом перемогла на 400-метрівці, додалися ще дві атлетики. У штовханні ядра впевнену перемогу святкувала Галина Облещук з Івано-Франківська. Всі три її зараховані спроби були за 17 метрів, а в найкращій вона показала результат 17 м 87 см, що на 12 см краще від лондонського нормативу.

У бігу на 400 метрів з бар'єрами вінничанці Олені Колесніченко в попередньому забігу не вистачило до нормативу кількох сотих. І ось у фіналі вона, отримавши гідну конкуренцію перш за все з боку Вікторії Ткачук, вибігла з необхідного часу - 55,50.

Цікаво буде в четвер спостерігати за етапом Діамантової ліги в Римі. Нагадаємо, що в трьох дисциплінах там буде вестися заочна боротьба за місце в збірній України на командний чемпіонат Європи. Одна з них - потрійний стрибок. Ользі Саладусі, щоб поїхати в кінці червня до Франції, необхідно показати результат краще за 13.56. Саме стільки подолала переможниця луцьких змагань Катерина Попова з Донбасу.

Інтригуючим вийшла боротьба серед жінок в метанні молота. До останньої спроби лідерство зберігала місцева спортсменка Ірина Климець - 68.21. Але в четвертому підході Альона Шамотіна з Дніпропетровської області перевершила її результат на 70 см - 68.91.

Досить небагато не вистачило до виконання нормативу на чемпіонат світу переможцям змагань з бігу на 200 метрів киянину Сергію Смелику (20,56) і харків'янці Аліні Калістратовій (23,30). Однак, у цих та інших атлетів ще попереду майже півтора місяці, щоб отримати право виступити на головному старті сезону.

У рамках змагань також тривав чемпіонат України з багатоборства. У відсутності лідерів - Олексія Касьянова і Аліни Шух (вони змагалися в Луцьку в окремих дисциплінах) перемоги здобули Дарина Слобода з Київщини (5986 очок) і львів'янин Василь Іваницький (7624).

У командному заліку чемпіонату впевнену перемогу здобула збірна Києва. Другими стали представники Харківщини, третіми - Донбасу.