Львівські вольниці виграли чотири золота в перший день ЧУ з боротьби

iSport.ua,  8 червня 2017, 12:01
0
109

У Житомирі пройшов перший день чемпіонату України з боротьби.

У середу, 7 червня, у Житомирі стартував чемпіонат України з вільної, греко-римської та жіночої боротьби серед дорослих. У перший день змагань були розіграні медалі в жіночій боротьбі у всіх категоріях, а також у найлегших категоріях у чоловіків.

Половину золотих медалей у жінок (чотири) виграли борчині зі Львова: чемпіонками України стали Оксана Лівач, Ірина Гусяк, Тетяна Кіт і Софія Боднар.

Львівяни в половині вагових категорій, уже традиційно, були першими. Два золота відвезли із собою представниці Івано-Франківщини Ірина Чихрадзе і Марія Ільчишин. Борчиня з Херсона - Алла Белінська стала чемпіонкою країни у вазі до 69 кг, а титулована Катерина Бурмістрова із Сум, підтвердила свій високий клас, вигравши медаль найвищого гатунку у важкій вазі до 75 кг.

Золото у вільників у вазі до 57 кг взяв представник столиці - Тарас Маркович, який у фіналі здолав Армена Аракеляна (10:3).

Цікавим видалося фінальне протистояння в греко-римській боротьбі в категорії до 59 кг, де зустрілися Дмитро Цимбалюк і Жора Абовян. Більш досвідчений Цимбалюк взяв гору за рахунку 3:0, таким чином, ймовірно, завоювавши право представити Україну на чемпіонаті світу в Парижі.

Представляємо вашій увазі всіх призерів стартового дня ЧУ з боротьби 2017 року.