iSport.ua,  9 червня 2017, 21:51
0
422
Збірна України з гандболу

Україна та Іспанія не визначили переможця першого матчу плей-офф чемпіонату світу.

Національна жіноча збірна України з гандболу зіграла внічию в першому матчі плей-офф чемпіонату світу. У Сумах обидві команди як не старалися, вирвати перемогу ніхто не зміг - нічия 24:24.

Перший тайм склався невдало для підопічних Бориса Чижова невдало. У другій десятихвилинці тайму українки дозволили іспанкам піти у відрив, і в підсумку 30 хвилин матчу завершилися з рахунком 10:16.

З самого старту другої половини наша збірна зробила ривок 6:1 і зрівняла рахунок. В останні хвилини матчу українки вийшли вперед - 24:22, проте до кінця поєдинку іспанки закинули двічі, а наші гандболістки не змогли розпечатати ворота опоненток.

Підсумковий результат дозволив обом командам претендувати на вихід на чемпіонат світу. Матч-відповідь між збірною України та Іспанії відбудеться в Малазі 14 червня.