0
507
Сергій Нікіфоров

Українські легкоатлети успішно виступили на турнірі в Фінляндії.

Українські легкоатлети перемогли в чотирьох дисциплінах на міжнародному турнірі Paavo Nurmi Games і ще в двох зайняли призові місця. Змагання 13 червня приймало фінське місто Турку.

Ганна Плотіцина перемогла в бігу на 100 метрів з бар'єрами (13,08 с), залишивши позаду, зокрема, чемпіонку Європи та призера чемпіонату світу білоруску Аліну Талай.

Ольга Ляхова найшвидше подолала дистанцію 800 метрів. Її час - 2.01,50 хв.

Збірна України оголосила склад на командний чемпіонат Європи

Марина Кіліпко виграла змагання зі стрибків з жердиною. 4,41 м вона подолала з третьої спроби, після чого замовила висоту 4,62 м. Однак підкорити її українці цього разу не вдалося.

Сергій Нікіфоров виграв змагання зі стрибків у довжину. У найкращій із спроб, п'ятій, він показав результат 7,73 м.

Ольга Саладуха була другою в потрійному стрибку. Українка кілька разів обмінювалася лідерством зі колумбійкою Катериною Ібаргуен, але остання в результаті все ж вирвалася вперед - 13,97 м. У Саладухи - 13,88 м.

У секторі для стрибків у висоту виступали три українки і всі показали однаковий результат - 1,88 м. Оксана Окунєва зробила це з першої спроби і стала другою. Юлія Левченко та Катерина Табашник підкорили цю висоту з другої спроби і розділили третє місце. Перемогла росіянка Марія Ласіцкене, яка виступає під нейтральним прапором, - 1,95 м.

Олеся Повх стала четвертою в бігу на 100 метрів. Польці Єві Свободі вона поступилася лише тисячними частками секунди. Результат спортсменок - 11,39 с.