Українські шпажисти завоювали срібло чемпіонату Європи

1
649
Збірна України з фехтування на шпагах

Богдан Нікішин ледь не витягнув збірну України до золотої медалі.

Українські фехтувальники завоювали першу медаль чемпіонату Європи з фехтування - чоловіча збірна з фехтування на шпазі стала другою в командних змаганнях.

На шляху до фіналу українці обіграли Фінляндію 45:24, Угорщину 45:39 і Чехію 18:14. У вирішальному поєдинку українці в драматичному матчі поступилися росіянам 32:33.

У фінальній зустрічі Максим Хворост, Анатолій Герей, Володимир Станкевич та Богдан Нікішин довгий час відставали від суперників. Після 5-го періоду рахунок був 14:11 на користь Росії. Перед вирішальним 9-м періодом українці поступалися 21:24.

На доріжку вийшов Богдан Нікішин, який фехтував проти Павла Сухова. Лідеру нашої збірної вдалося скоротити відставання до одного уколу - 24:25. Інтрига зберігалася до останніх секунд фіналу, але вирвати перемогу українцям не вдалося. Росія перемогла 33:32.