Говоров здобув для України першу за 10 років медаль ЧС у плаванні

iSport.ua,  24 липня 2017, 19:37
0
620

Андрій Говоров успішно виступив на улюбленій дистанції в Будапешті.

Український плавець Андрій Говоров здобув бронзову медаль на чемпіонаті світу з водних видів спорту, який проходить у Будапешті.

На своїй коронній дистанції 50 м батерфляєм, на якій Говоров є чемпіоном Європи 2016 року, він впевнено вийшов у фінал (у попередніх запливах був першим, а в півфіналі другим). У вирішальному запливі Говоров проплив дистанцію за 22,84 сек. і став третім.

Чемпіоном світу став британець Бенджамін Прауд, який проплив дистанцію за 22,75 сек., другим фінішував бразилець Ніколас Сантос (22,79 сек.).

Ще один українець Андрій Хлопцов, для якого це дебютний чемпіонат світу, став у фіналі сьомим із часом 23,31 сек. Таким чином, Хлопцов повторив свій же юнацький світовий рекорд на цій дистанції, який він встановив напередодні в півфіналі.

Варто зазначити, що медалей зі світових першостей українці не привозили вже 10 років (не враховуючи чемпіонати на короткій воді - 25 м). Востаннє на чемпіонаті світу відзначилися Олег Лісогор і Ганна Хлистунова у 2007 році.