Українські пляжниці вийшли в плей-оф чемпіонату світу

0
392
Валентина Давидова і Євгенія Щипкова

Давидова і Щипкова посіли третє місце у відбірковій групі Е.

Українські представниці пляжного волейболу Валентина Давидова і Євгенія Щипкова вийшли в плей-оф чемпіонату світу з пляжного волейболу, який проходить в австрійському Відні.

У першому турі групового етапу українки програли парі з Казахстану Машковій і Самаликовій (0:2), але потім обіграли датчанок Ризнер / Плезутшниг (2:1) і американок Росс / Світ (2:1).

За підсумками групового раунду український дует з двома перемогами фінішував на третьому місці у квартеті Е. Три пари набрали по 5 очок, однак у Давидової і Щипкової виявилася найгірша різниця виграних і програних сетів (4:4).

Утім, за регламентом турніру в раунд 1/16 фіналу виходять не тільки перші дві пари групи, а також чотири найкращі дуети, які посіли третє місце. Таким чином, навіть з третього місця Україна пробилася в 1/16 фіналу, де в середу, 2 серпня, проведе матч проти Елізи Майї і Таяни Лими з Бразилії, які виграли всі три матчі в групі Н.