Українка Беломоїна достроково виграла Кубок світу з маунтінбайку

0
256
Яна Беломоїна

Яна Беломоїна стала переможницею етапу в канадському Монт-Сент-Енні.

Українська велосипедистка Яна Беломоїна достроково виграла загальний залік Кубка світу з маунтинбайку в олімпійській дисципліні крос-кантрі.

24-річна українка здобула перемогу на передостанньому етапі Кубка світу в канадському Монт-Сент-Енні, на 44 секунди випередивши найближчу суперницю - француженку Паулін Ферран Прево. Третьою стала Катаріна Пендрель із Канади.

Після цього етапу на рахунку українки стало 1050 очок у загальному заліку. У її найближчої переслідувачки - Лінди Індерганд - 655 балів. Таким чином, українка стала недосяжною для конкуренток і вперше стала володаркою Кубка світу.

Нагадаємо, в кінці липня українка Беломоїна вперше в кар'єрі виграла чемпіонат Європи.