Українські борці завоювали чотири нагороди на юніорському чемпіонаті світу

0
148
Владлен Козлюк

Чемпіоном світу став талановитий Владлен Козлюк.

Українські борці завоювали чотири медалі на юніорському чемпіонаті світу зі спортивної боротьби, який пройшов у фінському місті Тампере.

Володарем чемпіонського титулу з греко-римської боротьби у ваговій категорії до 96 кг став Владлен Козлюк. У фіналі українець у напруженому протистоянні переміг росіянина Артура Саргасяна.

Срібну нагороду в категорії до 60 кг взяв талановитий Олександр Грушин, який у непростому фіналі поступився представнику Ірану Абдевалі.

Дві медалі принесли Україні дівчата. За крок до фіналу у ваговій категорії до 48 кг зупинилася Оксана Лівач, взявши бронзову нагороду чемпіонату. Христина Береза ​​піднялася на другу сходинку п'єдесталу у ваговій категорії 48 кг.