Українці Стаховський і Долгополов вийшли у другий раунд турніру ATP у Сіднеї

Sport bigmir,  7 січня 2014, 16:24
0
225
Стаховський вийшов у другий раунд турніру в Сіднеї

Українські тенісисти Сергій Стаховський та Олександр Долгополов успішно подолали стартовий бар'єр на турнірі ATP у Сіднеї

У першому раунді Стаховський у двох сетах обіграв аргентинського тенісиста Карлоса Берлока: 6-3, 6-4.

Матч тривав 1 годину 10 хвилин. На рахунку українця 2 ейси та 1 подвійна помилка. Наступним суперником Сергія стане француз Жюльєн Беннето (6).

Долгополов на старті не зустрічався із французьким тенісистом Едуаром Роже-Васселеном. Після того, як український тенісист виграв першу партію з рахунком 6-3 його суперник відмовився від продовження боротьби. У першому сеті Долгополов подав +6 ейсів і не допустив жодної подвійної помилки.

За вихід до чвертьфіналу Олександр посперечається із другою ракеткою турніру поляком Єжи Яновичем.

Дивіться також: ТОП-10 найсексуальніших подружок тенісистів

За матеріалами: sapronov-tennis.org