Долгополов трохи не дотягнув до перемоги над найкращим тенісистом світу

290
Джокович насилу обіграв українця Долгополова

Українець Олександр Долгополов гідно поступився сербу Новаку Джоковичу.

Український тенісист Олександр Долгополов завершив свої виступи на Мастерсі в Маямі.

У матчі четвертого раунду, який тривав 1 годину 58 хвилин, киянин поступився першій ракетці світу сербу Новаку Джоковичу - 7:6, (3), 5:7 0:6.

Зазначимо, що Долгополов після перемоги в першому сеті вів і в другому 4:2, але не зумів взяти свою подачу і в результаті програв другий сет, а потім травма спини змусила нашого тенісиста взяти медичний тайм-аут. Можливо, саме спина не дала Долгополову на своєму рівні зіграти в останньому сеті, програному 0:6

У цьому матчі на рахунку Долгополова 1 ейс і 4 подвійні помилки. Його суперник подав 10 подач навиліт і допустив 2 подвійні помилки.