Теніс: Світоліна здобула важку перемогу на Roland Garros

Sport bigmir,  28 травня 2015, 11:42
0
176
Світоліна зуміла вийти до третього раунду

Лідер українського жіночого тенісу Еліна Світоліна вперше в кар'єрі пробилася до третього раунду Відкритого чемпіонату Франції.

Українка Еліна Світоліна у важкому матчі зуміла зламати опір Юлії Путинцевої з Казахстану в матчі другого кола Roland Garros: 1-6 7-5 9-7.

Матч тривав більше трьох годин. Путинцева вела 6-1 3-0, але українка зуміла перевести матч у вирішальну партію.

Читай також: Світоліна: Можу сказати, що вийшла на новий для себе рівень

Після програшу другого сету казахстанська тенісистка взяла довгу перерву, після чого знову повела 3-0, 4-1, але Світоліна відігралася. У 10-му геймі вирішальної партії харків'янка вже святкувала перемогу, але Путинцева оскаржила рішення бокового арбітра, після чого суддя на вишці присудив їй очко.

Світоліна двічі поступалася 5-6 6-7, але вигравала гейми на своїй подачі. У 14-му геймі українці вдалося зробити брейк, а потім успішно подати на матч.

До сьогоднішнього дня рахунок особистих зустрічей між цими тенісистками був 1-5.

Наступною суперницею Світоліної буде німкеня Анніка Бек.

За матеріалами: sapronov-tennis.org