Україна на US Open: Три успіхи і перші втрати

0
198
Марченко вибив з турніру Гаеля Монфіса

Олександр Долгополов через травму не дограв свій матч першого кола.

У Нью-Йорку стартував Відкритий чемпіонат США з тенісу, більш відомий як US Open. Вперше в історії турніру в основній сітці представлені відразу сім українців і п'ятеро з них стартували в перший день.

Переможний тон нашій команді задала її лідер, харків'янка Еліна Світоліна. У матчі першого кола 20-річна харків'янка, посіяна під 17 номером, за 1 годину 14 хвилин переграла російську тенісистку Єлизавету Куличкову: 6-1 6-4.

Відзначимо, що Еліна могла одержати більш швидку перемогу, але подала на матч тільки з другої спроби. Наступною суперницею Еліни стане естонська тенісистка Кайя Канепі.

Читай також: Шарапова не зіграє на US Open

Далі у друге коло вийшов Сергій Стаховський. У матчі першого раунду українець за 2 години 38 хвилин зламав опір Джона Міллмана з Австралії: 6-1 3-6 7-6 (3) 6-4. На рахунку Стаховського 16 ейсів і 4 подвійні помилки.

Наступним суперником Стаховського буде його співвітчизник Ілля Марченко, який сенсаційно вибив з турніру 16-го сіяного на турнірі француза Гаеля Монфіса. Ілля програв перший сет з рахунком 2-6, потім виграв другий 6-4, повів 5-0 у третьому, після чого його суперник прийняв рішення про припинення боротьби.

На жаль, не минулося і без втрат – Олександр Долгополов не зміг дограти свій матч першого кола. Перший сет матчу з австралійцем Семом Гротом виграв Саша – 6:4, другий віддав – 1:6, у третьому зав'язалася рівна боротьба, але в 11-му геймі Грот зробив брейк, а у 12-му завершив партію на свою користь – 7:5. Після цього Долгополов прийняв рішення припинити матч через травму плеча.

Також завершила свої виступи на Відкритому чемпіонаті США Катерина Козлова. У матчі першого кола донеччанка за 1 годину 21 хвилину поступилася досвідченій американській тенісистці Бетані Маттек-Сендс: 4-6 3-6.

У програмі другого дня заплановано два "українські" виступи – Леся Цуренко зіграє з шостою сіяною на турнірі Люсі Шафаровою, якій програла минулого тижня на турнірі в Нью-Хейвені, а Катерина Бондаренко протистоятиме Юлії Путівцевій.

ТЕГИ: теннисСергей СтаховскийИлья МарченкоАлександр ДолгополовUS OpenЭлина Свитолина