Australian Open: Цуренко не зуміла дотиснути Лепченко і програла

0
108
Цуренко поступилася в рівному матчі Лепченко

Українка Леся Цуренко програла в першому раунді Відкритого чемпіонату Австралії

У матчі першого раунду Australian Open киянка Леся Цуренко, посіяна під 31 номером, у непростому поєдинку поступилася Варварі Лепченко зі США: 7:6 (5) 2:6 3:6.

Перша партія виявилося рівною, але на тайбрейку у вирішальний момент удача посміхнулася Цуренко, яка програвала 3:5, але взяла чотирм подачі поспіль і виграла 7:5.

У другій партії Цуренко повела з брейком, але потім стала допускати багато помилок, програла поспіль 4 гейми, викликала на корт лікаря, але все ж поступилася 2:6.

У вирішальній партії в українки були непогані шанси зробити брейк за рахунку 2:2, але Лепченко відіграла 3 брекпойнти, а на наступній подачі вже сама зробила брейк, який у результаті приніс їй перемогу.

Поєдинок тривав 1 годину 59 хвилин. Українка реалізувала 2 брекпойнти з 8, її суперниця - 5 з 13.