Долгополов вийшов на фаворита, Стаховський не втримав перемогу над Вавринкою

Sport bigmir,  24 лютого 2016, 09:19
0
135
Стаховський з боєм поступився Вавринці

Олександр Долгополов з перемоги стартував на турнірі в мексиканському Акапулько.

Український тенісист Олександр Долгополов успішно стартував на турнірі ATP-500 Abierto Mexicano de Tenis в Акапулько.

У матчі першого раунду киянин за 1 годину 23 хвилини переграв американського тенісиста Стіва Джонсона 7:5 7:6 (4). На рахунку українця 11 ейсів і 2 подвійні помилки. Його суперник відзначився 16-ма подачами навиліт і 3 подвійними.

Долгополов реалізував єдиний брекпойнт за весь матч, а ось Джонсон не зміг конвертувати в брейк жодного з п'яти.

За вихід до чвертьфіналу український тенісист посперечається з першою ракеткою турніру іспанцем Давидом Феррером.

Також визначився суперник Іллі Марченка у другому колі турніру в Акапулько. Другий ракетці України доведеться зіграти з американцем Раяном Харрісоном, якому вдалося обіграти третю ракетку турніру хорвата Марина Чиліча 6:3 3:6 6:2.

На жаль, не зміг пройти до другого кола турніру в Дубаї Сергій Стаховський, який другий тиждень поспіль створює проблеми четвертій ракетці світу швейцарцеві Стену Вавринці, але виграти не може.

Цього разу Стаховський вів в ході матчу 7-5 3-1, після чого Вавринка зумів виграти п'ять геймів поспіль і перевести гру в третій сет. У вирішальній партії за рахунку 5-4 на користь українського тенісиста рахунок на подачі швейцарця був 0-30, але у Стаховського не вийшло заробити матчболи.

У 11-му геймі українець програв гейм на своїй подачі з рахунку 30-0, після чого Вавринка впевнено подав на матч.

ТЕГИ: теннисСергей СтаховскийИлья МарченкоАлександр Долгополов