Цуренко в наполегливому матчі пройшла до другого кола турніру в Майамі

0
102
Леся Цуренко

Киянка Леся Цуренко в стартовому матчі обіграла румунку Олександру Дулгеру.

Українська тенісистка Леся Цуренко успішно подолала стартовий бар'єр на турнірі Miami Open в США.

У матчі першого раунду киянка за 2 години 41 хвилину обіграла румунську тенісистку Олександру Дулгеру 6-7 (5), 6-3, 6-3.

На початку кожного сету українка виходила вперед з брейком (3: 1 в першій і третій партії, 3: 0 - у другій), але її суперниці вдавалося зрівняти рахунок. У першій партії справа дійшла до тайбрейку. Румунка повела 5: 1, українка зрівняла рахунок 5: 5, але все ж поступилася 5: 7.

У другому і третьому сеті Цуренко вдавалося виграти три останніх гейми в партії.

Киянка зробила 8 брейків, її суперниця - 5. На рахунку Лесі 4 ейси і 10 подвійних. Дулгеру відзначилася 1 подачею навиліт і 8-ю подвійними. Це перша перемога Цуренко над Дулгеру в трьох очних поєдинках.