Теніс. Світоліна обіграла Корне і вийшла до третього кола турніру в Римі

iSport.ua,  17 травня 2017, 14:41
0
166

Сьогоднішня зустріч Корне і Світоліни стала вже четвертою в історії протистоянь молодих тенісисток.

Незважаючи на значно вищий рейтинг і значні успіхи в кар'єрі, попереду була саме француженка - 2:1.

Проте в нинішньому сезоні українка набрала такий хід, що була налаштована цілком однозначно: повторити торішній успіх на Ролан Гаррос і обіграти Алізе.

З перших же хвилин матчу Світоліна діяла агресивно і потужно, як і належить лідеру. Корне непогано захищалася, проте два брейки зробили своє - стартовий сет залишився за українкою.

У другій партії дівчата справно тримали свою подачу аж до тай-брейку. Вже там француженка двічі вела з міні-брейком, поки рахунок не став 6:6. Від цього моменту почалися цілком типові для жіночого тенісу "гойдалки". Дівчата чотири рази віддавали по дві своїх подачі, по черзі втрачаючи сетболи.

На щастя, першою відшукала себе Еліна і, хоч і з четвертої спроби, зуміла закрити матч на свою користь.

Уже завтра одеситка побореться з німкенею Моною Бартель за вихід у чвертьфінал престижного турніру.