Стаховський виграв тенісний турнір в Словенії

0
215
Сергій Стаховський

Завдяки перемозі на турнірі Стаховський повернеться в топ-100 тенісистів світу.

Друга ракетка України Сергій Стаховський став переможцем турніру ATP серії Challenger Tour в Порторожі (Словенія) з призовими фондом 43 тисячі євро.

У напруженому фінальному протистоянні киянин за 2 години і 34 хвилини здобув вольову перемогу над італійцем Маттео Берреттіні - 6:7 (4), 7:6 (6), 6:3.

Світоліна розгромила Халеп і вийшла у фінал турніру в Торонто

Матч почався невдало для Сергія, який в першому сеті поступався 1:5, але зумів переломити хід зустрічі і зрівняти рахунок, але на тай-брейку суперник все ж вирвав перемогу в сеті.

Доля другого сету, в ході якого суперники взяли по дві подачі один одного, також вирішилася на тай-брейку, де Стаховський вів 6:2, проте переваги не втримав, дозволивши супернику зрівняти рахунок і тільки після цього вирвав перемогу 8:6.

У вирішальній партії вже Стаховський повів 5:1, але не подав на матч з першої спроби, проте за рахунку 5:3 під нуль виграв гейм на своїй подачі і завоював свій шостий титул в одиночному розряді.

Завдяки перемозі в Порторожі Стаховський в понеділок повернеться в сотню найкращих тенісистів світу, зайнявши 99-й рядок у рейтингу АТР.