Бондар принесла Україні п'яту медаль Універсіади

265
Бондар принесла Україні п яту медаль Універсіади
Яна Бондар

Українська біатлоністка Яна Бондар стала другою у спринтерській гонці.

Українська біатлоністка Яна Бондар стала срібним призером спринтерської гонки на Зимовій Універсіаді, яка триває в казахському Алмати.

Бондар допустила по одному промаху на кожному з двох вогневих рубежів і програла переможниці - Галині Вишневській 22.8 секунди.

Зазначимо, що в топ-10 фінішували відразу 4 представниці України, що надає гарні перспективи для гонки переслідування: Анастасія Меркушина з одним промахом на стійці стала четвертою, поступившись третьому місцю 13.7 секунди, Надія Бєлкіна не закрила дві мішені і стала 6-ю, а Юлія Бригинець зуміла відстріляти на нуль і зайняла 9-е місце.

Додамо, що медаль Яни Бондар стала п'ятою для України на Універсіаді - раніше наші спортсмени виграли медаль в біатлоні і три в сноубордингу.