ЧС з ковзанярського спорту: Перший день став голландським

iSport.ua,  9 лютого 2017, 15:21
0
57
Свен Крамер

У Кореї стартував чемпіонат світу з ковзанярського спорту на окремих дистанціях.

Сьогодні, 9 лютого, у південнокорейському Каннині стартував чемпіонат світу з ковзанярського спорту на окремих дистанціях.

У перший день були розіграні два комплекти медалей: обидва золота дісталися голландським спортсменам.

Героєм дня став голландець Свен Крамер, який виграв дистанцію 5000 м і став восьмиразовим чемпіоном світу на цій дистанції, а взагалі це його 18-е золото чемпіонатів світу. Час переможця - 6.06,82 хв. - є новим світовим рекордом.

Друге місце в ще одного голландця Йоррита Бергсми (6.09,33). Замкнув трійку лідерів Пітер Майкл з Нової Зеландії (6.11,67).

На дистанції 3000 м у жінок триразовою чемпіонкою світу стала голландка Ірен Вюст (3.59,05), випередивши чешку Мартину Саблікову на 0,60 сек. Бронза - у голландки Антуанетти де Йонг (4.01,99).

Для 30-річної Вюст це 11-е золото на чемпіонатах світу на окремих дистанціях.

Додамо, що українці в перший день чемпіонату світу з ковзанярського спорту представлені ​​не були.