Біатлон: Коукалова стала чемпіонкою світу в спринті, Меркушина - у топ-10

iSport.ua,  10 лютого 2017, 17:15
0
594
Габріела Коукалова

Чешка Габріела Коукалова виграла спринтерську гонку на чемпіонаті світу з біатлону.

На чемпіонаті світу в Гогфільцені пройшла перша особиста гонка - жіночий спринт. Переможницею стала чешка Габріела Коукалова, яка на фініші на 4 сек. випередила німкеню Лауру Дальмаєр.

Найкращою з українок стала 22-річна Анастасія Меркушина, яка у своїй дебютній гонці на чемпіонатах світу закрила всі мішені і посіла десяте місце.

Після виступу першої групи біатлоністок Меркушина і взагалі була п'ятою, програвши француженці Шевальє близько 30 сек.

Биатлон: Каукалова стала чемпионкой мира в спринте, Меркушина в топ-10

Після виступу другої групи біатлоністок лідерство захопила німкеня Лаура Дальмаєр, яка ідеально відпрацювала на вогневих рубежах і в підсумку випередила Шевальє майже на 20 сек. Меркушину випередили ще кілька спортсменок - і вона опустилася на дев'яте місце.

В останній групі виступала торішня переможниця Кубка світу чешка Габріела Коукалова, яка, знаючи результат німкені, зуміла за точної стрільби утримати перше місце.

Додамо, що інші українки виступили невдало. Юлія Джима з двома промахами в підсумковому протоколі стала 22-ю, Олена Підгрушна також з двома промахами 34-я, а Валя Семеренко, допустивши чотири промахи, замкнула восьмий десяток.