Етап Кубка світу з біатлону: українець - дев'ятий

0
297
Етап Кубка світу з біатлону: українець - дев ятий
Джуліан Еберхарт

У корейському Пхенчхані завершилася чоловіча спринтерська гонка в рамках сьомого етапу Кубка світу з біатлону.

Австрійський біатлоніст Джуліан Еберхарт став переможцем спринтерської гонки у чоловіків на сьомому етапі Кубка світу з біатлону.

Австрієць без промахів пройшов обидва кордони і вдруге в цьому сезоні виграв спринтерську гонку. Примітно, що американця Лоуелла Бейла, який став другим, Еберхарт випередив майже на 40 секунд.

Третім в гонці став лідер загального заліку Кубка світу француз Мартен Фуркад, який промахнувся по разу на двох рубежах.

Зазначимо про хороший результат українських біатлоністів - Артем Прима без промахів замкнув дев'ятку найкращих на етапі, Дмитро Підручний з двома промахами став 16-м, а Сергій Семенов з одним промахом став 25-м у фінішному протоколі.