Біатлон: Фуркад виграв гонку переслідування, українці не потрапили у 20-ку

iSport.ua,  4 березня 2017, 14:07
0
191
Мартен Фуркад

У корейському Пхенчхані завершилася чоловіча гонка переслідування в рамках сьомого етапу Кубка світу з біатлону.

Французький біатлоніст Мартен Фуркад став переможцем чоловічої гонки переслідування на етапі Кубка світу.

Лідер загального заліку Фуркад фінішував, випереджаючи найближчого переслідувача росіянина Антона Шипуліна на 34,5 секунди. Обидва спортсмени пройшли дистанцію без помилок на вогневому рубежі. Бронзову медаль завоював австрієць Джуліан Еберхарт, який стартував першим, а на стрільбі допустив 3 промахи.

Українські біатлоністи продемонстрували невиразні результати. Кожен зі спортсменів допустив як мінімум по 3 промахи, тому на більш високі місця розраховувати не варто.