Чемпіонат світу: Бразилія і Мексика не змогли визначити найсильнішого

Sport bigmir,  18 червня 2014, 00:10
0
209
Гільєрмо Очоа рятує Мексику від атак Бразилії

У вівторок, 17 червня, в матчі другого туру групового етапу чемпіонату світу з футболу 2014

Подробиці матчу і онлайн: Бразилія – Мексика – 0:0 текстова трансляція матчу чемпіонату світу 2014

Бразилія явно мала намір взяти в свої руки одноосібне лідерство, і перемога над Мексикою гарантувала б господарям чемпіонату світу місце в плей-офф. Однак і Мексика не збиралася сидіти, склавши руки.

На правах фаворита Бразилія володіла м'ячем, але найкращі моменти були у суперника. Двічі мексиканці дальніми ударами створювали небезпеку. Ну а в Бразилії можна згадати два ефектні сейви воротаря Мексики, який врятував і після удару Неймара, і після виходу Пауліна.

У перерві тренер Бразилії випустив на поле гравця Шахтар Бернарда, який надав відчутне прискорення атак команди. Створивши кілька небезпек, однак, бразильці потрапили в лещата оборони. Найкращий момент був створений за кілька хвилин до кінця гри - Тьяго Сілва пробиват після пасу Неймара, але Очоа знову врятував і приніс своїй команді нічию.

Бразилія - Мексика - 0:0