Росія зуміла вирвати нічию у Південної Кореї на чемпіонаті світу

Sport bigmir,  18 червня 2014, 02:59
0
760
Кержаков зрівняв рахунок, а Росія не змогла обіграти Корею

У середу, 18 червня, в матчі першого туру групового етапу чемпіонату світу з футболу 2014 збірна Росії та Південної Кореї розійшлися миром.

Подробиці і текстова трансляція матчу: Росія – Південна Корея – 1:1 текстова трансляція матчу чемпіонату світу 2014

Перший тайм в актив себе явно могли занести корейці. Зробивши ставку на дальні кидки, азіатська команда часто вигравала повітря і пару раз змогла створити непогані моменти для взяття воріт. У Росії можна згадати тільки сильний удар Ігнашевіча, який з 35-ти метрів створив труднощі для воротаря.

У другій половині гра пішла веселіше. Спочатку проявляли активність росіяни - Файзулін змусив воротаря показати клас, а потім Березуцький після розіграшу кутового ледь не забив головою.

Але в середині тайму знайшло затемнення на Ігоря Акінфєєва - після дальнього удару він спокійно забирав м'яч у рукавички, але зіграв в долоньки, і отримав курйозний гол у свої ворота. Після цього Фабіо Капелло відразу ж кинув у бій свіжі сили, і це дало результат - Олександр Кержаков через 5 хвилин після появи на полі у безладі біля воріт отримав м'яч, розвернувся і пробив кіпера.

Росія створила ще кілька можливостей, але сьогодні ввечері обидві команди були рівні. Так і вийшла на полі нічия.

Росія - Південна Корея - 1:1

Гол: Олександр Кержаков (72) - Чі Гін Хо (68)