Подвиги мексиканця і помилка Акінфєєва: Підсумки шостого дня чемпіонату світу з футболу

Sport bigmir,  18 червня 2014, 08:45
0
1397
Ігор Акінфєєв "допоміг" своїй команді здобути нічию

У понеділок, 16 червня, відбувся шостий день Чемпіонату світу з футболу 2014 року в Бразилії. СПОРТ bigmir)net пропонує Вам найцікавіше, що сталося за цей день.

Починався футбольний день матчем Франція - Алжир. Африканці несподівано повели і постали виключно в хорошому світлі. Втім, як стало зрозуміло в другому таймі, скоріше це Бельгія була такою слабкою, а не Алжир сильним. Варто було тільки випустити свіжих гравців на полі, як оборона Алжиру почала давати збої, внаслідок чого Бельгія забила два голи  і забезпечила собі перемогу.

Бельгія - Україна - 2:1

Гол: Маруан Феллайні (72), Дріс Мертенс (80) - Софіан Фегулі (25-пенальті)

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ ВІДЕО ГОЛІВ МАТЧУ: Бельгія – Алжир - 2:1 Відео голів матчу

У наступній грі офіційно відкривався другий тур чемпіонату світу. А перед самим матчем в місті, де він проводився, відбулися великі протести населення, під час яких поліції довелося застосовувати сльозогінний газ.

Ну а в грі Бразилії і Мексики вистачало гострих моментів, особливо озвірів воротар мексиканців Гільєрмо Очоа, який чотири рази рятував свою команду. На табло зафіксували нулі, які були дуже ненудними.

Бразилія - Мексика - 0:0

В останній грі вечора, яка стала останнім матчем першого туру, Росія і Південна Корея показали рівну гру. У другому таймі дуже сильно помилився воротар росіян Ігор Акінфєєв - після дальнього удару він хотів зафіксувати м'яч, але сам же закинув його за лінію воріт. У Росії вистачило сил зрівняти рахунок, але більшого їм не вдалося домогтися - нічия 1:1

Росія - Південна Корея - 1:1

Гол: Олександр Кержаков (72) - Чи Гин Хо (68)

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ ВІДЕО ГОЛІВ МАТЧУ: Росія – Південна Корея - 1:1 Відео голів матчу

Слідкуйте за найцікавішими подіями чемпіонату світу у нашому онлайні.