Нідерланди перемагають Австралію у видовищному матчі

Sport bigmir,  18 червня 2014, 20:59
0
439
На полі відбувалася весела боротьба

У середу, 18 червня, у матчі другого туру групового етапу чемпіонату світу з футболу 2014 року збірна Голландії обіграла Австралію.

Подробиці і текстова трансляція: Австралія - Нідерланди - 2:3 текстова трансляція матчу чемпіонату світу 2014

У цьому матчі Австралія постає не хлопчиком для биття, а рівним суперником. Хоча клас і перевагу збірної Голландії не піддавалися сумнівам.

Першими відкрили рахунок представники країни тюльпанів - Роббен увійшов у штрафний і пробив у дальній кут. Проте вже через пару хвилин чудовий удар вдався Тіму Кехіллу - хльостко, від перекладини. Австралійці не закрилися, а створили ще пару можливостей, але до перерви команди більше не забивали.

Австралія - Нідерланди. Відео голів матчу

А от у другому таймі Австралія знову забила - Янмаат зіграв рукою у своєму штрафному, і Єдинак впевнено реалізував пенальті. Через п'ять хвилин уже настав час являти свою майстерність Робіну ван Персі - форвард МЮ прийняв м'яча, розвернувся і зрівняв рахунок. Минуло зовсім небагато часу - і Голландія вже вийшла вперед - Депай пробив з дистанції, а воротар грубо помилився.

За підсумком матчу Австралія показала дуже хорошу гру, а ось Голландія першою з усіх команд забезпечила собі місце у плей-оф.

Австралія - Нідерланди - 2:3

Гол: Тім Кехілл (22), Майл Єдинак (54-пенальті) – Ар’єн Роббен (20), Робін ван Персі (58), Мемфіс Депай (68)