Чемпіонат світу: Хорватія впевнено розгромила Камерун

Sport bigmir,  19 червня 2014, 03:05
0
203
Хорватія радіє перемозі над Камеруном

У четвер, 19 червня, у матчі другого туру групового етапу чемпіонату світу з футболу 2014 збірна Хорватії спокійно розправилася з Камеруном.

Подробиці і онлайн матчу: Камерун - Хорватія - 0:4 текстова трансляція матчу чемпіонату світу 2014

Першим в матчі удача посміхнулася хорватам – після помилки захисника Перишич викотив м'яч на Олича, і Івіца спокійно відкрив рахунок. Перед самою перервою ситуація для європейської збірної стала ще крашою - півзахисник Камеруну і Барселони Алекс Сонг навіщось вдарив у спину бігти Манджукич. Арбітр показу червону картку, навіть не роздумуючи.

На початку другого тайму Перишич здорово увійшов у штрафну і пробив повз воротаря.
Після цього гра у Камеруну зовсім розклеїлася, оборона початку жахливо помилялася, а в деяких моментах футболісти починали з'ясовувати стосунки з партнерами по команді. Хорватія сповна скористалася такою плутаниною, чому свідчили два голи Маріо Манджукича. Підсумкова легка перемога показала, що з Хорватією варто рахуватися. В останньому турі самої української збірної на чемпіонаті світу належить зіграти з Мексикою за місце в плей-оф.

Читай також: Стали відомі перші учасники плей-офф чемпіонату світу з футболу 2014

Гол: Івіца Олич (11), Іван Перишич (48), Маріо Манджукич (61, 73)